Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Chaser #40546 üzenetére

    Desktop fronton esélyes, hogy a GPU fizikailag is eltér a Radeon illetve a FireGL szériában...ezt nem tudom.(Bár tippem az, hogy igen.)
    Én csak az alapján írtam ezt be ami már korábban lejátszódott itt a fórumon...Sőt talán még egy T60p-vel is volt valaki, hogy X1600 volt pucéran...aztán driver után lett FireGL. Ez utóbbi viszont csak halvány emlék...

    Amit tudok, hogy a driverben nem csak egy FireGL címke van...itt tudják optimalizálni az adott GPU-t az adott célok szerint...A video bios nyilván beleszólhat ebbe de az OS fölött fütő pl AutoCAD optimalizáció biztos nem ide lesz égetve 4KB-ba, hame a driverbe lesznek ezek "égetve"...A Quadro illetve FireGL chipek főleg 2D/3D-s tervező alkalmazások szájíze szerint vannak hangolva...azért nem teljesen ugyanaz kell mint a Crysis-hoz...ezért kell a "sima"(Radeon) és a "melós"(FireGL) driver.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák