Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    Lassan összehaverkodom a gépemmel T400-al. Nehéz szülés volt, de végre minden müködik. Dellről váltottam, hááát szivtam is a fogam eleinte hogy mi a turoért kellett nekem ez a gép, mivel csak szenvedés van

    Ami negativ még és ezen nem tudok segiteni hogy a kamera képe pocsék, rendesen utánahuzása van a képnek:D a Dellnél ez magasan jobb

    Ezen nem tudok segiteni

    illetve a fingerprint szoftvere hát eléggé fapados. Windows bejelentkezésre szupi meg egyes weblapokra de korántsem tud annyi funkciot mint a dell

    Ami érdekes volt hogy ua. a sensor van a T400-ba mint az én dell-be volt de a szoftvert nem birtam beüzemelni a Dell-ét. Kár

    Ami nagyon jo hogy a képernyő az szupi, az akksiidő előtt le a kalappal, a wifije erös. A billenytüzete jobb sokkal, és a tacsipadja is sokkal jobb és nincs hangja

    Egy picit nagyob felbontásnak örültem volna 1280x800 helyett, de ez van x pénzért ezt kap az ember

    Illetve a tápja picit ciripel, néha hallom. Nem tudom jobban leirni olyan ciripelés szerü, elég halkan de most hogy felfigyeltem rá ugye hallom. A halk gép átka hogy ugye hallani ezt:D

    ez természetes ennél a gépnél??

Új hozzászólás Aktív témák