Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz zsolti75 #103981 üzenetére

    Igen, pont úgy. :K Mondjuk itt az a szomorú, hogy míg tempomat nélkül elég jól el lehet lenni, egy PWM-es vagy 60% sRGB monitor a napi használatot is durván zavarja. Ez inkább olyan, mintha mankókerékkel adnák az autót, és neked kellene méregdrágán rendes kereket venni rá.... :((

    (#103982) FoxiestFox: Anniversaryból az az egy T470 alapú verzió van. Nem vitték túlzásba. :(

    (#103983) vicze1: Nagyon jó kép. Jól szemlélteti, hogy a T470-en elfért, de egy rövidebb T470s-re már lehet pont necces lett volna.

    Surface 3, igen, keretre hibátlan, de ez a hosszú kialakítás a gigantikus touchpaddel nekem ránézésre nem adja. :B

    (#103984) darvinya: Ezt próbáltam szemléltetni, hogy nagyjából egyforma méretű gépek (a T410 picit hosszabb, 335.5 mm * 239 mm , a 420 szélesebb 340.5 mm * 233 mm), közel egyforma képátlójú kijelzővel (420: 14", 410: 14,1"), és kézbe véve egymás mellett a két géppel kb azonnal szemet szúr, hogy a 410 méreteihez pont jó a kijelző, míg a T420-nál azért vakarhatták a fejüket, mit csináljanak azzal a rengeteg felesleges hellyel a kijelző felett és alatt.... Kapott egy otromba széles keretet és annyi.

    (#103986) vicze1: Hát igen. Erről eszembe jutott a kedvenc videóm a témában: [link] .
    Amúgy szerintem az egyetlen jól használható touchpad az az, amelyik ki van kapcsolva, akkor legalább bajt nem okoz. :C Főleg ezek az új nagyok, a T420-on még el lehetett lenni bekapcsolva, csak ritkán könyököltem bele, a T460-on esélytelen úgy kényelmesen gépelni. :D Azon már always OFF.

Új hozzászólás Aktív témák