Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz cocka #31876 üzenetére

    https://www.otpbank.hu/portal/hu/Bankkartyak/BetetiKartya

    Végig néztem a kártyákat, kibocsátási díjjal 8700-12000 felett vannak a kártyák, de még webkártyáért is pénzt kérnek. Az első éves díj, meg akkor nincs, ha azaz első kártyád. Papíron a K&Hnak is dombornyomott a kártyája. Tehát K&H 2. év 8000+ nincs kibocsátási díj vs OTP 10000 + kibocsátási díj 2700

    Náluk minden apró kis biszbasz benne van a díjszabásban.
    Arra amire én használtam, nem érintett. Nem volt külön extra. Átmenetileg teljesen jó, még főszámlának is.
    Nálam a 2. éves kártyadíj a vízválasztó, amúgy még lehet maradnék is. Mert rendben vannak a dolgok, meglepően, pozitív volt a tapasztalat. Helyi ügyintézők is kedvesek, szimpatikusak, egy szavam nem lehet.

    Unicredit, nem volt náluk számlám... A bankjukban már voltam, de ennyi :D

    Appokat azért írtam, mert több mint 10 éve volt. Máshol tartott a technika... De ha majd túllépsz rajta, lehet te is behozod a lemaradásod :) :P ;)

    "A topik olvasóin kívül a nagy többség, talán még nem is találkozott ezzel a fizetési kérelem dologgal - társadalom."

    Nah még így is alul becsültem a fizetési kérelmek, ismertségét... :DDD
    RR olyan dolgokat kér számon, ami újdonság és sokan még csak hallani sem hallottak róla. Így hiányozni sem nagyon hiányzik.

    #31878) sifarr
    Ezt értem, tudom... de mellékesen lehet egy ilyen haszna is, egyelőre. :)
    Még inkább akkor ha a Revolut kiesik...
    De ha nem magamnak, hanem másnak utalok pl családon belül. Máris, nincs szabály sértés :)
    Legfeljebb rákérdeznek, hogy mégis, mi ez a rendszeresség... mire fel...
    alkalmanként viszont nem jelent gondot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák