Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz Cthulhu Dawn #19606 üzenetére

    Ez volt az egyik ok, hogy direkt léghűtéses házat vettem, mert ezt is ha nehezen, de még tudom finaszírozni. Ha reálisan nézem, a számítógépet (hozzá teszem, nagyon nehéz)akkor nekem felesleges a vízhűtés, a jelenlegi x68-ra épülő konfigommal együtt... Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretnék vízhűtést, de azt úgy jó szerintem kialakítani, ha az ember mindent meg tud venni egyszerre... Hardverek, ház, vizes alkatrészek, egyébb modding kiegészítők.... Akkor szépen összepakolod a cuccot és elkezded nézegetni, tervezgetni a moddingot, majd méricskélsz, lerajzolod és utána megint szétszereled. Aztán mehet a modding: furás, faragás, festés....
    Mint az orange country motorépítők... :DDD
    Csak hát kevesünknek adatik meg ez kis hazánkban....

    Pl direkt vettem mATX lapot és terveztem hozzá a házat, hogy még véletlenül em akarjak nagyobbat, hogy max 2-nél több vga-ról álmodozzak..... Minek?

    De sokat nézegettem a te választottadat is mielőtt meg vettem azt ami most van....
    Ha azt választom, akkor valószínű én egy bicikivel(mATX) parkolnék a hangárban :B
    A fene egye meg, mert nagyon megtetszett egy nagy házkó: Lian Li PC A70.... MDPC-n van egy és nagyon tetszik.... :C de ez marad álom, Így is néha tiszta hülyénk tartom magam, hogy a silverstone-ért iadtam ennyi pénzt! :W

    Neked mikorra készül el belvilág?

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák