Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zst

    tag

    Üdv Mindenkinek!

    Tv vásárlása előtt állok és visszaolvasva ezt a topicot úgy gondolom hogy vagy a 65A7500F vagy az 55A7500F mellett szavaznék. Egy ősöreg 32D5000 samsungot váltanék, szóval attól bármi is jobb már. Igazából a 65 felé billen a mérleg, csak kicsit félek, hogy ekkora méret mellett a csodálatos UPC/Vodafone SD tartalmai hogyan festenek 3-3,5 m távolságból. Félek tőle hogy minecraft stílus. Van valakinek ebben tapasztalata? Sokat nézi a család a TV-t sajnos nem tudom elkerülni hogy csak HD/FHD/4K tartalmakat nézzünk rajta. Igazából pár kérdés még nyitott bennem, pl DLNA-n hogy működik a TV? Egy Jellyfin (Emby/Plex alternatíva) szerveren vannak a filmjeim (duál opteron szóval a transzkódolás nem probléma), elég jól meg vagyok elégedve vele, ezt nem változtatnám. MKV formátumban. Ha esetleg bajos a DLNA része, még egy Mi Box (vagy hasonló) szóba jöhetne Kodival, ez jelenleg így működik csak Libreeleccel intel NUC-on. (Ami sajnos bedöglött.) Próbáltam még régen egy 3-as Pi-t, de az kevés volt a médiatár beolvasásához.

    Tehát ha valakinek van tapasztalata a fenti dolgokban azt szívesen fogadom!

    Üdv. :R

Új hozzászólás Aktív témák