Keresés

Hirdetés

  • Két projektorral bővül az Acer Vero család

    ph A lézeres elven működő és 4K felbontást kínáló környezetbarát egység a HL68 családba érkezik.

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz Wendelke #98347 üzenetére

    Füllel nehéz megtalálni a legjobb helyet, egy egy kiemelés amitől "ütősebbnek" érzed simán félrevisz ha az ragadja meg a figyelmedet. Én is fülre pakoltam le először aztán messze nem az volt a legjobb hely. :D Plusz volt még egy ahol nem praktikus elhelyezés szempontjából, ott éreztem a legjobbnak aztán mérve az volt messze a legsz@rabb.
    Sokszor az ember egyet nem tud akusztikai szempontból megfelelő helyre tenni nemhogy kettőt. Nekem eddig két zárt volt lerakva kb. ahol jól nézett ki, most azt cseréltem egy jobbra és nagyon határozott az előrelépés. Az is hozzátartozik, hogy ennek próbáltam megkeresni a megfelelő helyet. Egy nappaliban ez nem olyan könnyű és nem is lesz tökéletes.
    Mérve nálam így néz ki:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák