Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz KaraDani #42388 üzenetére

    A forsennek adott adományok 99%-a is tök értelmetlen. Valamelyik nap volt egy tag, aki ezer dollárnyit aditt vagy még többet részletekben kb 1 óra alatt, és értelmetlen hülyeségeket írt, vagy mert hogy kerek legyen a szám... Sambool is ilyen, bár őt egy ideje nem láttam sokat adni.

    Én inkább azt nem értem miért jó elverni a pénzt ilyenre, mert ha belegondolunk, ilyenek csak fiatal újgazdagok vagy komolytalanok lehetnek, aki rendesen keresi a pénzt, hiába van sok, nem veri el ilyen értelmetlenül általában. Vannak akik hobbira költenek sokat, de az megint más, ez csak a pénz kidobása az ablakon. Csak sok streamernek vannak napjai több is egy hónapban, akik egy nap alatt többet keresnek így, mint mi egy hónap alatt rendes szakmával

    Vannak akik ugye úgy keresik magukat szarrá, hogy amúgy nem is prok, csak játszogatnak meg illetik magukat. Reckful anno beszélt erről, meg mutatott is ilyet, hogy kamu viselkedéssel hogy lehet ennyi pénzt szedni gazdag szüzekből meg agglegényekből: [link, érdemes megnézni, Reckful jól kifigurázza] annyira átlátszó, mégis sokan csak szórják nekik a pénzt. Athene személyisége is kamu amit játék közben előad, de legalább ő jótékonyságra költi...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák