Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amarillia

    csendes tag

    Sziasztok,

    Remélem nem rossz helyre írok. Némi segítségre lenne szükségem.1 terrás WD-ről lenne szó és Win7-ről. Frissen telepítve. A vinyó nincs egy éves alapvetően semmi probléma nincs vele. Pár nappal ezelőtt két wd vinyóm volt a gépen és egy leállítás után nem akarta a windows felismerni őket. Kérte a telepítést. Nem telepítettem újra, az egyik újraidítás után automatikusan elindította a chkdsk-et így az egyik vinyó helyre került.
    A másik nehezebb ügy. Elég sok mindent próbáltam már rajta, ha nem muszáj nem akarom formázni. Sentineltől elkezdve több partíciós és rendszer visszaállító progival próbálkoztam, de jelenleg nincs annyi helyem, hogy lementsem a fájlokat. A fő probléma, hogy a chkdsk után felismeri az NTFS fájlrendszert, de a hozzáférés megtagadva. Lemezellenőrzést nem enged. A tulajdonos és a hozzáférési jogok módosítását nem engedélyezi, rendszergazdaként sem.Az adatok ashampoo-n keresztül hozzáférhetők, így például láttam, hogy a videó és egyéb fájlok nem sérültek, nem láttam adatveszteséget sem.De nem módosíthatóak, csak a helyfoglalást mutatja.
    Az svchost.exe és az alg.exe biztonsági beállításai szerint engedélyezve van a hozzáférés olvasásra és végrehajtásra.Próbáltam a titkosítást is ellenőrizni lockhunterrel, de nincs titkosítva.

    Köszönöm, ha esetleg van tippetek!

Új hozzászólás Aktív témák