Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    Sziasztok

    Nem találtam jobb topikot :F

    nekem csak az lenne a kérdésem hogy manapság a HDDk mennyire háklisak arra ha más pozicióba kerülnek? Úgy értem házcsere előtt állok, 4-5 HDDm van, mivel van bőven helyem és úgy néz ki lesz is, így nem válnék meg egyiktől sem, de jelenleg hagyományosan nyákkal lefelé nézve "fekszenek" a jelenlegi házamban, CM690, az új házakban viszont nincs mindegyikben 4-5db 3,5"-ös hely vagy ha van akkor abból az 5 helyből mondjuk kettő az alaplap fonákján van elhelyezve és állítva. PL így >>
    Abból származhat gond ha vmelyik winyóm ilyen módon poziciót váltana?
    Van egy WD redem, (vagy 5 éves) egy Green (kb ezis annyi), egy Toshiba p300 (fél éves) meg egy régebbi (8éves?) 1,5 terrás samum, gondolom ez utóbbi bírná ezt a legkevésbé...

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • TommyGun

    őstag

    Értelek titeket de nem ez a problémám hanem hogy eddig mindegyiket vizszintesen használtam de ha most oldalára fordítom vmelyiket az a mechanikában okozhat bármit? Ebben mégiscsak egy csapágy van.

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák