Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    A régi két D600-as laptopomba rendeltem ebay-ről 2 darab 40GB-os IDE HDD-t. Ma megjöttek, bontatlan csomagolásban, az elsőt be is tettem, fel is kúszott rá a Windows XP, meg is lestem gyorsan HD Sentinellel és a jelek szerint teljesen új merevlemez, összesen 9 bekapcsolással (ami valószínűleg mind én voltam) és 100/100-as értékekkel. Tesztelgettem, használtam a gépet, minden szuper.

    Jött a 2. Betettem a másik gépbe, indítanám a Windows XP telepítőt, de azt látom, hogy 727GB-osnak látja a merevlemezt. Na itt meglepődtem rendesen. Partícionálni már nem is sikerült sajnos, telepíteni még annyira sem. Betettem egy Hirens Boot CD-t és nekiestem a HDD diagnosztikai programokkal. Sajnos a típusszám helyett ezt olvassák ki: "ITS434141M9AU01 ! ! ! ! !" és a méret sem passzol. 1-2 program hozzáfér, ellenőrizni is tudja a szektorokat, de valójában fogalmam sincs lehetne-e ezzel kezdeni valamit. Mindkét lemez teljesen újként volt fenn ebay-en, az elsővel még csak probléma sincs, de ez a második erőteljesen hibásnak tűnik sajnos.

    Tehetek valamit vagy hajtsak a refundra?

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák