Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFoxyX

    tag

    Sziasztok!

    Pár napja egyik reggel nem akart betölteni a Windows a gépen, megakadt a logónál. Vártam vele 15 percet aztán reset. Ugyan úgy nem akart betölteni hoztam a telepítő lemezt hogy csináljak egy javítást de nem ismerte fel a merevlemezt a telepítő. BIOSban megnéztem ott látta többszöri próbálkozás után kiírta hogy nincs miről bootolni volt hogy a BIOS se látta. Flash driveról bebootoltam egy mini XP-t ott még megtudtam nézni beleakartam lépni a C meghajtóra tölt tölt utána eltűnt onnan is. Többször nem is ismerte fel. Nem is tudtam leformázni mert se a Win7 telepítő se a MiniXP nem ismerte fel végülis live linuxal és GParted segítségével sikerült leformázni a C meghajtót és rátelepítettem újra a Windowst. Azóta működik rendesen HD Sentinel aggasztó adataokat mutat: [link] [link] [link]

    A problémám az hogy előtte is meghalt benne egy vinyó és ez is ahogy látom halálán van nagyon kb 2 éves.
    Pechem lenne vele hogy kifogom az ilyeneket vagy valami más oka lenne? Az előtte lévő kb 4-5 éves lehetett.

    Válaszotokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák