Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Tibiajax #3081 üzenetére

    Figyelem. Ez a BluRay eredeti lemezek minőségére utal, nem a hozzád eljutott, re-encoded anyagokéra... Az lehet sokkal sz@rabb de jobb ugyebár nem... :)

  • tdd587

    őstag

    válasz Tibiajax #3081 üzenetére

    "Michael Bay's visual style has always been one of overkill, and 'Transformers' is no exception. But this is arguably his most ambitious film stylistically, falling roughly into three distinct acts. The first third or so of the flick, with all the exposition leading up to the initial reveals of the main Transformers is quite "dirty," with heavy use of filters to dress down colors and add a more diffused look. Once the Autobots arrive on the scene, the second part of the film takes place almost entirely at night, with hotter contrast but brighter hues, and the image really pops here. Finally, the extended city battle with the Decepticons is again awash with harsh daylight, and so much CGI and fast-cutting that the last 30 minutes of the movie often looks like one big ball of motion blur."

    Érdemes elolvasni, hogy miért vonnak le. Nézd meg újra, valóban nem tökéletes, pedig természetesen a 12GB ripet szedtem le belőle.

    A lista egyébként valóban relatív, mivel egy régi film azért kap 5*-ot, mert sokkal jobb lett felújítás után, mint amire számítottak. Míg egy új filmnél van egy kis zaj, aztán azonnal levonás. De azért összességében jó az oldal, csak néhányszor nem értettem egyet az értékeléssel, de ilyenkor nálam is felmerül, hogy ők az eredetit nézik, drága vetítővel és tömörítetlen hanggal én meg egyelőre nem.

    A hangsáv értékelések szerintem példásak, ott a régi filmek is meg szoktak bukni, ha gyengék. És azok.

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák