Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz ozzy711 #17947 üzenetére

    Korrekt. Én is off leszek kicsit, de a hasonló topikokban számomra sok év hifizés után bicskanyitogató, ahogy 1000 eurós hangfalakra már ráaggatják a hi-end jelzőt. Mivel a hi-end az definíció szerint valaminek a vége, ezt a kifejezést eleve nem szabadna olyanoknak használni, akiknek nincsen még semmi elképzelése arról, hogy merre tovább és mit szeretnének elérni. Évekbe telik, míg rájön az ember, hogy (a közhelyek puffogtatása helyett) valóban mi fontos neki a reprodukált zenében és kialakul az a magabiztos álláspont, hogy mi tetszik és mi nem. Néha engem is meglep, hogy horror árú készülékekről, hogyan tudok rosszat mondani, amikor életem 98%-ban gyengébbel rendelkeztem, annyira azért nem lehet rossz. És persze lassan beáll az a szint is, ami már sosem lesz elérhető, mert család van, feleség van stb. és szépen kifutja magát a hobbi.

    Visszatérve a xonarokhoz én még sosem láttam olyat, hogy vonalkimenetet bizergálva bármi baja lett volna akármelyik készüléknek... bár én sem szoktam ilyet csinálni, de azért ennyire nem törékenyek szerintem. Egyszer egy Mark Levinson bemutatón ívet húztak a végfok kimenetén és nem égett le. Bírják ezek...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák