Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz BBéci #149663 üzenetére

    "Látod, python1 is tapasztalja, mennyire vacak egy üres, kongó, visszhangos szoba."
    remek, es ez miert hasonlit az enyemhez? o epp felujit es nincs bent 1 butor se? nalam meg van 1.5x1.5 m falfelulet uresen. meg a monitorom folott is elferne egy meter szeles kep talan. amugy vagy szekreny vagy ablak vagy vaszon van a falon, nem definialnam ures szobanak, max akusztikai nezopontbol. letezes szempontjabol semmikeppen sem.

    "Valami oka biztosan van annak, hogy Nálad sem kórházfehérek a falak."
    attol meg nezhet ki jol vilagos enterior is. de te egybol ott is szegeny juzernek korhazrol, videki meszelt hangulatrol beszelsz. ez a te velemenyed de ugy adod elo mintha ez vmi egyetemes igazsag lenne. linkeljek neked par vilagos enterioru fotostudiot, rendezvenyhelyszint lakberendezok altala berendezve a mai trendek szerint? felebredhetnenek mar.

    "Tehát pontosan tudom, mekkora a különbség, pedig függönyök már az első héten felkerültek az ablakok elé, mert anélkül (szerintem) elviselhetetlenül rideg egy lakás és bárki be tud bámulni a magánéletembe."
    en is utalom ha belatnak a maganeletembe, honnan veszed hogy itt belat barki is? marmint akusztikailag kell a fuggony, ugye? mivel rengeteg mai enterior designt es lakberendezesi trendeket kovetsz es latod hogy a csupasz nagy keretes ablakok mindenfele fuggony nelkul mennek mostanaban. itt most kitoroltem a tiedhez hasonlo kioktato megjegyezeseket pedig lenne par.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák