Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz justaview #133391 üzenetére

    Szerintem nem találó kifejezés, inkább használhatatlan. :D Folyamatosan keveredik az értelmezése, sokszor kerül elő a kérdés, hogy most akkor mi is ez, mindenki mást ért alatta. A legtöbben a dobozok méretére asszociálnak a bögre miatt, és ez logikus is lenne, viszont "bögreszett" a nagy magastornyos szett is. Van aki úgy érti, hogy a központi egység (DVD-BD játszó-erősítő) is hozzátartozik a bögreszett fogalmához, van aki szerint a kis méretű, jellemzően műanyag hangdoboz szett is az. De kis dobozos egybe-szett van pl. a BOSE-tól is, és jó hangminőséget nyújt. Akkor az most bögreszett vagy nem? Vagy ha megfelelően drága, akkor nem bögreszett? Van aki szerint a dobozok "pléhbögre-hangja" miatt bögreszett, de meddig számít "bögrének" a kis dobozos szettek hangja, ki ítéli meg és melyikünk értékrendje szerint? Szerintem úgy szar ahogy van ez az elnevezés, mindenki mást ért alatta, nem kellene erőltetni. :N Az egydobozos vagy kompakt szett jobb név szerintem, de nincsenek alvászavaraim emiatt. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák