Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Piftuka #53064 üzenetére

    Soundbar kategóriában jónak számít, de semelyiknek a hangja nem éri el egy normális házimozi rendszerét. Összehasonlítani sem érdemes.
    A Lada 1200 is jónak tűnt, de csak addig, ameddig nem ültem be egy Samarába. Aztán az is csak addig tűnt jónak, ameddig nem ültem be egy VW Passatba.
    Nem kamuzunk a tesztjeinkben, lesülne a bőr a pofámról, ha valamiről valótlant kellene írni.

    "Akkor is, ha használaton kívül ki van kapcsolva?"
    Hogyan kérdezhetsz ilyen cscskaságot? természetesen csakis működés közben melegszenek az erősítők és olyankor elengedhetetlenül fontos a megfelelő szellőzés. Ha a szekrénynek az elején kívül minden oldala zárt, akkor nem megfelelő a szellőzés és pont.
    Nálunk is van por bőven, 2-3 naponta porszívózunk, mégis, amikor leszedtem a 14 éves erősítőm burkolatát, szinte semmit nem tudtam belőle kipucolni. Ennek egyszerű az oka: amikor működik, felfelé száll a meleg levegő, nem engedi bejutni a port. Ha nem használod akkor takard le.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák