Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drachande

    tag

    válasz BBéci #14526 üzenetére

    Igen a 15 már jó, de az nem 5, mint pl a Harman Kardon, amit néztem... 15 kilóban már van anyag, amíg ezekből az 5-7 kilós alap modellekből szerintem hiányzik.

    Szerintem semmi baj nincs a próbálgatással. Megkérdezem, hogy meghallgathatom-e őket, ha azt mondják igen, akkor ok. Nem fogok hazudni, félrevezetni őket, hogy náluk akarok venni, stb. És még az is benne van a pakliban, még a jövőben kiderül. Ha azt mondják, hogy nem, no problem, megyek tovább. Én még a saját szabadidőmből is fordítok olyanra, ha valakit érdekel valamilyen cuccom, hogy ki tudja próbálni, meg tudja nézni, stb, mielőtt megvenné. Ők meg ráadásul munkaidőben vannak és ha nincs vásárló, akkor valószínűleg amúgy is csak áll az az ember, aki ezeket mutogatná az érdeklődő vásárlóknak.
    Nálam nem tisztességtelen, mert olyan szemszögből is nézem, hogy ő bizonyos márkákat képvisel, amik közül fogok majd választani. Gyakorlatilag annak a márkának az reklám embere, így ha költök bármelyik termékükre a meghallgatottak közül, még ha csak egy használtra is, máshonnan véve, már jól járt az a márka. Mert az ilyen eladó erősítők általában továbblépés miatt kerülnek a piacra és az én pénzem gyakorlatilag belekerül a továbbadó újonnan megvásárolt termékébe, a következő erősítőjébe.

    [ Szerkesztve ]

  • embe

    nagyúr

    válasz BBéci #14526 üzenetére

    Megint ugyanazt a Marantz-ot linkelted.

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák