Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz bb68 #3147 üzenetére

    majd megszokod, hogy nincs az a fórum, ahol ki ne derülne, hogy a H2000 papír hangszórók a világ high-end non plus ultra hangszórói, amik 1% gyártási tűréssel készülnek, és az én kezdetektől rossz hangszóróm a misztikus rejtély műve, ami amúgy tök természetes.

    én is bocs, hogy javasolni mertem valami jót... mindenki hülye, aki megveszi a díjnyertes hangszórókat

    kellene már szólni a világ nagy hangfal gyártóinak, hogy tök fölösleg kevlár, pp, vagy alu membránnal próbálkozni, mert a papír az igazi.

    bár, ha olyan jók ezek a hangszórók, akor miért nem találkozni velük hifi magazinokban, kiállításokon, mondjuk úgy a top offer környékén?
    ...

    amúgy a 34Hz FS nem tudom kinek nem elég? ez pont annyi, mint egy 30cm-es sal/mnc tudna, nem a centi a lényeg, emberek!
    csak az hiszi ezt, aki még életében nem hallott mst, csak ilyen vackokat, és nem hiszi el, hogy nem a 30cm jelenti a mély hangzást.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák