Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    Sziasztok.
    Beröffenteném a tavaly tavasszal felszerelt Annke C800-as kameránkat. Anno rögzített is az annke programján keresztül az xpeno-s home nasunkra, de nyáron kaptunk egy villámcsapást és eltávozott a nas (is) az örök vadászmezőkre. Most, mondom annyira dícsérték a Surveillance Stationt több helyen is (két kamerás korlát nem gond), hogy megpróbálom azzal onvif módban. Csodák csodája sikerült is, de amikor vissza akartam nézni, reklamált a SStat, hogy H265-ös kódolást csak valami kiegészítő kodek pakk segítségével hajlandó megnyitni. Ez meg hálisten telepítéskor kéri a Syno fiók bejelentkezést, ami az xpeno miatt ugye nem megy. Mondom nem gond (csak elbaxott idő) átállítom a C800-at H264-re. Nem sikerült (és ahogy ezután itt olvastam a régi C800-asok nem is tudják, köszi annke veboldal, ahol meg szerepelt anno tavaly is). Csak az a furcsa, hogy leteszem a nagy esküt arra, hogy a tavalyi beüzemeléskor még tuti hogy be lehetett állítani a 264-et. A kamerán semmiféle firmware frissítés nem történt. :W
    Mi lenne a megoldás számomra?
    Egy rögzítőt csak ezért az egy C800-ért nem vennék.
    A fentebb ajánlott "ispy" program az xpenon dockerben? De a dockerhez segghü*e vagyok, és ez még a dícséret része volt.... :B
    Nincs valamiféle firmware, amivel a C800-asom tudná a H264-et. Mind ha olvastam volna hogy felmegy rá valamiféle hikvision firm is....

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák