Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Morgal #2529 üzenetére

    bezzeg vkinek a random kepere jonnek a hozzaszolasok, a mieinkre meg nem :DDD
    amugy technikailag sztem nem rossz az az etelfoto, kis dof is jo sztem. de a kompo/vagas az nem. szuk alul, jobbrol meg hianyzik a fel kifli. kicsit a zoldsegek fele tolna el a kiflit jobb lenne sztem.

    (#2524) kiskornel jo egy kicsit negativan fogalmaztam, valojaban ez messze a legjobb kep amit nappal szemben sikerult csinalnom vele. nem akarok most postolgatni felresikerult kepeket, de csomo kuka kepem van vele ellenfenyben...plusz nincsenek jo kis karika effektek mint az 50-essel. tenyleg ezt jol tudom, hogy uj obiknal pont az az erdekuk a gyartoknak hogy ezeket a flare-eket kikuszoboljek, csokkentsek? vagy nem erre vonatkozik amikor a tesztekben flare-rol beszelnek? mert nekem ezek nagyon bejonnek, es ha pl az 50 1.8g nem tud ilyet mint az D-s 50-es akkor eszembe nem jutna G-t venni...1.4d igy is b*ssza a csoromet :DDD

    kockas konyharuha tenyleg nem a legjobb igy elmosodva...naagyon jo volt ez a kaposztas pogacsa, bar en pogacsa fanatic vagyok, minden masodik nap ennem kell vmilyen pogacsat :DDD mondjuk a kaposzta miatt eleg idoigenyes elkesziteni, de nagyon finom :K

    (#2513) zool1 kiskornel +1. ezek nem voltak mar amugy? mintha emlekeznek toled hasonlokra. vmelyik cseppet szerintem ki kellene emelni, vagy kisebb doffal, vagy mas elhelyezessel, tul sok csepp van a kepen nem is tudom melyiket nezzem.

    (#2518) cOxeR klassz.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák