Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adonimus

    aktív tag

    Sziasztok.

    Előre szólok, nem lesz rövid! :D

    A történetem a következő:
    Voltam vékony gyerek, majd kövér gyerek. 14 évesen újra vékony gyerek, ekkor tornászkodni kezdtem és sólyzós edzeni, ekkor egész izmos gyerek voltam. Ezután újra kövér gyerek (92kg). Majd kőkemény diéta és brutális edzések után 72 kg-os izmos gyerek lettem.
    Edzés nélkül eltelt 7 év, újra kövér lettem (94kg).
    Erőt vettem magamon, diétába kezdtem 19 Szeptember elején. Karácsonykor (sőt egész Decemberben) kis szünet.. majd újra odafigyelés. Leszaladt 15 kg.
    2 hete edzés is beindult. Na itt jön a sok megválaszolatlan kérdés. 2 hét alatt leszaladt további néhány kiló így összesen kb 20.
    A kérdésem végülis az lenne, hogy aki hasonló cipőben járt vagy látott ilyen emberkéket, miként csináljam a dolgokat.
    Az edzéseim elég nehezek magamhoz képest.
    Úgy csinálom ahogy anno, amikor sokat fejlődtem.
    Szinde minden edzésen emelem a max sólyokat, nincs olyan, hogy 4x20 stb...
    A taktikám az, hogy legnagyobb súly, majd ahogy kevésbé birom egyre kevesebb a súly is. A végén már kb az üres kezem is megeröltető. 1-2 perc pihi majd újra az egész.
    A gyarkolat számokat minden edzésen növelem.
    Pl váll, első nap 1 féle majd 2. váll edzésen 2 féle gyakorlat + kombinálom, hogyha nem birom már sehogy azt a gyakorlatot, azonnal váltok egymásikra.
    Minden edzés után futás, egyik nap csak lötyögés szinten, másik nap totál kimerülésig.
    A súlyom jelenleg fogy erősen.
    Az izmaimat végre látom, a súlyok egyre könnyebbek számomra.
    Jelenleg kb így elvagyok.
    Viszont, hogyan tovább? Mi lenne az az út amin el kéne induljak?
    Pl gondoltam arra, hogy csak heti 2x futok (Tényleg megy le az izom kardiótol? )
    FIgyeljek a pulzusszám tartományon belül tartására vagy pedig csináljam amit eddig, hogy olyan magasam tartom ahogy csak birom?
    Egészséges ez így? Könnyűnek és erősnek érzem magam az eddigiekhez képest viszont borzasztó izomlázam van mindenhol.

    Na ezt gobozza ki valaki :D

    adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák