Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz benfolds #184671 üzenetére

    Sajnos nyoma is lett, pedig nagyon lassan fogytam. Előbb a seggem kezdett ráncosodni, aztán most meg már a hasam is.

    Diéta alatt viszont legalább sikerült erősödnöm, mégpedig abszolút értéken, nem testsúlyarányosan nézve. Például tudok már húzódzkodni +40 kilóval. A forma viszont nem tükrözi az erőt.

    PPL edzésterven vagyok, tegnap jutott csak eszembe, hogy mivel 2x edzek egy héten egy izomcsoportot, bevezetem a könnyű és a nehéz napokat, mert érzésre az inaimnak és az idegrendszeremnek kicsit több időre lenne szüksége a regenerálódáshoz. (Azért van így, mert nagyon alacsony ismétlésszámokkal edzek.)
    A könnyű napokon emelem a volument, de intenzitásban nem megyek fel 1RM90%-os súlyokra, megállok az 1RM 85%-ánál.

    Viszonylag új megfigyelés, hogy nekem tényleg nincs szükségem rengeteg szénhidrátra. Diéta alatt kezdetben arra figyeltem, hogy 160 és 175 g között legyek, mert 160 alatt megpusztulok, aztán 180-on már egészen jól voltam, 200-on pedig már könnyen ment. Most meg azt látom, hogy a beállított 214 grammot nem is használom ki egészen, mert egyszerűen elég nekem 200 és 210 között úgy általában.
    Ellenben zsírból napi 150g-ot simán elfogyasztanék, ha büntetlenül megtehetném.

    Igen, én is hajlamos vagyok kissé edzésnaplósan fórumozni, de legalább nem zavar, ha mások is így tesznek. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák