Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EXA

    aktív tag

    válasz Jorus #150119 üzenetére

    Ohh ez remek, hugom ugy is most akar mukormot csinaltatni,de nem tud meg,mert kicsi a korme,szolok neki,hogy vegyen egy ilyet ;] :C Amugy ez nem valami biztato, az a baj,hogy en sosem tudtam es tudom,hogy milyen hatast varjak a vitamintoktol, tudom,hogy kell,hogy egeszseges legyen az ember es jol mukodjon a szervezet, de igy ennyi, ha a vitamin miatt nem vagyok faradt es stresszes a nap folyaman,akkor szuper. Sok vitamint kiprobaltam mar, csak ezt az egyet nem,ami nem is veletlen,mert 10k+, de ha csak a korme no tole az embernek... :DDD, nem vagyok versenyzo,ezert nem is tudom, hogy kell-e nekem.

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz Jorus #150119 üzenetére

    ez teljesen reális
    ha valaki túl sok déligyümölcsöt, természetazonos aromával dúsított ételt/italt és A/karotin, illetve B-vitaminokat tol nagy dózisban, annak simán megváltozik a szaga, a rovarok pedig a szagok érzékelésében nagyon jók

    többek közt ezért tartották úgy az öregek, hogy ha valaki megeszik 5-6 gerezd fokhagymát ebédre, akkor este elkerülik a legyek és a szúnyogok. Ez sokaknál működött, bár a csajok is elkerülnek, de valamit valamiért...

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák