Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Stylewars_kp #123383 üzenetére

    Előtte lement pár széria fehérjepor meg gyúrós vitamin is + ízületvédő. Ha most választani kellene egyet ezekből az ízületvédőt szedném. Se a por se az a vitamin amit szedtem nem szedném újra. Van helyette gyógyszertári ami sztem ugyanúgy jó.

    Ugyanis a doki szerint előfordulhat olyan anyag főleg a porban ami az arra hajlamos egyéneknél adhat egy kezdőlökést ennek a dolognak. Szóval nem mindenki érintett, mert akkor sztem aki gyúr mindenki chron-os lenne 2-3év múlva :D

    Aztán hogy ebből mi a valós sosem derül ki - az én véleményem az hogy a por közvetlenül nem okozhatta, mert amikor már egyértelmű volt hogy van valami már 9hónapja nem szedtem semmi ilyesmit, mert nem is gyúrtam. Tervezetten leálltam az edzéssel 2015 januárjában, így semmi cucc nem kellett. Ősszel indulásra szerencsésen be is vásároltam, de egy adagot se fogyasztottam már el mert akkor már beütött a mennykő. Utána egyértelmű volt hogy ha szedek is valamit az edzés miatt az max ízületvédő lesz az is a gyógyszertárból. Így a 2015/2016téli ellátmány egy részét eladtam, az eladatlan meg köddé vált a kazánba, és a protein doboz szép vörös fényt kölcsönöz a beleszerkesztett energiatakarékos égőnek az olyan helyeken :D

    2016 közepére lett elérve a 100% tünetmentes állapot, ősztől meg a már felvázolt helyzet.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák