Hirdetés

Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz LOTR #32 üzenetére

    Ha valamelyik gyakorlatot nem kedvelet, akkor ne csináld, van még számos másik, ami közül válogathatsz. Az én hátas edzéstervem a következő képpen néz ki:

    [link], 12, 10, 8, 8 piramisban
    [link] 12, 10, 8, 6 piramisban. Nálunk erre van egy külön gép, de az alapötlet ugyan ez.
    A harmadik gyakorlatról nem találtam képet, az olyan evezés jellegű, szűk fogással, gépen, mert ott nem lehet csalni, vagy bicepszből húzni, szintén 12, 10, 8, 8 piramisban
    A negyedik gyakorlatról sem találtam képet, az olyan jellegű, mint az első, csak szembe állsz egy csigás géppel, az alsó részére raksz egy egykezes fogódzót és úgy húzód hasonló alapelven, mint ez első gyaksiban, olyan jellegű, mintha egy benzines fűnyírót próbálnál beindítani berántással. A változatosság kedvéért 12, 10, 8, 8 piramisban.
    Végül széles fogású húzódszkodás nyakhoz, de ezt ritkán csinálom, mert nem igazán megy, annyit csinálok, amennyit bírok (jó keveset:U)

    Ezek nekem egész jó beválltak, nem vészes súlyokkal csinálom, nálam is inkább az az elv érvényesül, hogy inkább szabályos legyen, ha nem megy nagy súllyal, akkor csinálom kicsivel, de nem rángatom össze-vissza. Már egész szépen alakul a hátam, sok tanácsot kaptam Tőletek, mikor belinkeltam az első képemet, ezeket megfogadtam és meg is lett az eredménye :)

    [Szerkesztve]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Aktív témák