Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sladka_pani

    aktív tag

    válasz Dryman #31289 üzenetére

    Tökre érthető, de én pár hete hasonlóképpen jártam, csak bontóban még nem nagyon hemzsegnek a Mégane 3-ak. Összes neves autósbolt meg nem tudja mi alapján megrendelni a kívánt alkatrészt, és az internet se dob rá cikkszámot, de még kifejezéstalálatot se. Tulajdonképpen egy kézifékbowden megvezető/tartó speciális alakú műanyag bilincsről volt szó, ami eltört hála a szénfekete piás út-taknyolóknak (mert bárki betudja a kátyút önteni, aztán meg pár hónap alatt, legkésőbb télre úgyis kitörik...). Na szóval muszáj volt a Renault szalonban megrendelni, ahol minden gond nélkül tudták miről van szó, hegyekbe áll nekik, mennyi kell? Mondom 1... oké, máris hozza, 10.500 és még pár forint, leesik az állam, de aztán kiderült, hogy 2 van egy csomagban, így az 5000ft-os horribilis ár már csak a fele volt a szívrohamnak :D Kifizettem, mert rajtuk kívül sehol nem volt beszerezhető és lógott a földön a kézifék kötelem... lehet hogy ha lelesem a cikkszámot vagy speciális kódot, akkor e-bay is kihozza, de erre nem várhattam. Felraktam alulra, bele a kötelet és egyelőre jó. És van tartalékom. Az amúgy kb 120ft anyagköltségű szarból :D

    ...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Új hozzászólás Aktív témák