Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Jazzos #15288 üzenetére

    :R

    Frissdiplomásként:
    -0 gyakorlattal
    -1 hét alatt mi infót lehet magába szivni az embernek,lófas**t
    - 1500 euór,napersze..Yash haverom a ph-ról 300EUR-ral ment ki,igaz volt melója,pincér,programozói gyakorlattal és diplomával
    - azt sem tudja jól,hogy ryanair 10+15kg
    -albik drágák? Hát,mihez képest? daft.ie-n van keresőbot beállítva. double room-os szálláshirdetésekből napi 10-20 jön. 500eur+500eur kaucióért mikró,sütő,mosó,mosogató,tv,videó,dvd -szal összes háztartáési cucc- használat.sok helyen braodband wireless is,vagy vezetékes 6megás net van.Ja,és többnyire rezsivel.tudom,nem kevés az a havi 100+k,de ha összeadogatod,nem nagyságrendekkel több,mint itthon lenne
    -gyakran 1-2hetente van fizetés.Hát a faszt! MIndíg,még a hP-nál,Google-nél,IBM-nél vagy Eircom-nál is heti payslip van.
    -Kinti ügynökségeket meg igenis szabad,sőt kötelező,munkaügyi hivatallal egyetemben. Mulktor például lift engineer-t kerestek magyarul beszélőt (írországba,nem vicc,fas.ie-n) 30k eur/annum fizuival,ami nagyjából 2keur havi nettót jeletn...
    - Angol nyelvtudás: aki elmegy angol nyelvterületre dolgozni,jövőt építeni és nem tud angolul legalább olyan szinten,hogy ha megkérdezik,honnét jöttél,mit akarsz,tudjon egyszerü tőmonadtokba válaszolni,az meg is érdemli,hogy úgy járjon,mint az a pár,aki az iranyirorszag.com-on panaszkodott,hogy 4!!! hónapja nuku állás..aztán böktél el,hogy csaj diplomásként alig,férje meg semennyire nem tud.
    -heti 60-80eur..attól függ. nekem kintiek hasonlót mondtak..szója,gyümölcs,halkészítmény...persze...én meg szatyorban élek.Aki az első időkben nem lidli,tesco,aldi,stb. sajátmárkás kaján él azzal is spórolva,az :W
    -jahogy alkohol az drága?nem inni,meg zülleni menni.azt lehet itthon is,és ráadásul nem is kerül a jó a..meg hogy étterem...

    Jó,hogy ilyenekkel készít interjuhot a kisfadföld :C :C

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák