Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz qantum #146 üzenetére

    Szia,

    Leginkább a Milyen alaplapot vegyek? topik összefoglalójából válogattam. Gigabyte-ot nem nagyon néztem. Valahogy nem szerettem volna Gigabyte alaplapot. ASUS, MSI érdekelt elsősorban. ASUS szerintem indokolatlanul drágább mint a többi. Sokan mondták még a ASRock H170 Pro4-et, de ASRock-ról nincs tapasztalatom, tartottam tőle. Aztán a megnéztem az MSI H170 Gaming 3-at és megtetszett, és ez volt a legolcsóbb is. Ráadásul a régi alaplapom is MSI volt. Szó sincs márkahűségről, váltottam volna másra ha jobbat találok, de ez lett. Ja és külsőre is tetszik a lap. :)

    MSI Krait árban nekem már sok. Ráadásul ha jól látom az Z170-es, az meg felesleges mert nem tuningolok.

    Megnéztem jobban azt a Gigabyte H170 Gaming 3-at. Még mindig az MSI-t választanám, bár érdemi különbség nincs szerintem közöttük. Talán a hangkártya ami jobb a Gigabyte-on. Mert az az MSI-n botrány szerintem, lehet csak az én igényeimnek nem tudom (pedig botfülű vagyok).

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák