Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz Cheesy #5849 üzenetére

    Vredestein Sportrac 5

    Nagyjából úgy tapad mint a Dunlop BluResponse, neduddki szavaival kikvalasz, szárazon talán egy kicsit jobb is, viszont ami miatt a Vredestein felé hajlik a mérleg, jobbak a menettulajdonságai, kényelmesebb, és nem is kopik annyira. Esküdni nem mernék, de talán még a Vredestein olcsóbb is.

    Általánosságban kijelenthető, hogy a Sportrac 5 az egyik legjobb gumi ebben a kategóriában, melléfogni nem lehet vele, igaz a Dunlop is nagy kedvencem, de a kettő minta/keverék közül a Vredestein a jobb, felhasználói vélemények alapján minden tulajdonságban jobb, és én inkább ~ 20-30 ember véleményét veszem figyelembe, mint 1 tesztelő cégét.

    Az is érdekes pl. hogy a BluResponse-t 10-ből csak 7,2 ember venné meg újra, míg a Vredestein-nél ez 9,5. Ja, adac szerint a Dunlop kevesebbet fogyaszt.

    Ha én döntenék Vredestein és a Dunlop között, azt venném amelyik olcsóbb, mindkettő kiemelkedően jó gumi.

    Viszont a csendességről nem tudok nyilatkozni, engem csak a tapadás és minőség/tartósság érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák