Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso68

    senior tag

    válasz JHONNY 79 #4508 üzenetére

    A Dunlop 4D nekem nem tűnik hangosnak. A havat, esőt, latyakot nagyon jól bírja. Már írtam párszor, sajnos az Astrámban a kipörgésgátlót nem tudom kikapcsolni, nincs túlpörgés, ami kapaszkodást jelentene a trutyiban, csak a jó tapadású gumi a megoldás. Nálunk elég kaptató van, amit nem tisztítanak, tehát télen olyan a burkolat, amilyen, de tavaly mindenhol el tudtam menni.
    Ne felejtsd el, olyan gumi nincs, ami egyik oldalon halk, nem kopik, zöld meg mittudomén, másrészről jól tapad.
    Én a biztonságot tartom szem előtt.
    A Contiról meg nekem szubjektív a véleményem. Gyanús, hogy minden tesztet megnyer, mégis évente új tesztgyőztessel jönnek elő. Pláne, ha a teszben legjobb tapadású gumi kopik legkevésbé.
    Egyébként egy éve voltam vezetéstechnikai tréningen a Ringen, és az oktató sztorizott, többek között arról, hogy a gumiteszteken néha azért van némi csúsztatás, slendriánság, már ha érted, mire akarok kilyukadni (ö azért párnak volt tanúja karrierje során).
    Ja, és a gumis haverom kocsiján a Michelin Alpin van, szerinte csúszik.
    A GoodYear jó választás, a hó miatt lett Dunlop-om, mert azon jobbnak tűnik.
    Na, mindegyikről beszéltem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák