Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz hacki87 #43743 üzenetére

    Gondolom neked úgy tetszik. Nekem 7"os felnin volt a peremvédős 205ös 17es(gyárilag), a 225höz a 7,5es felnit adták, és kb ezekkel normális az arány. Az az egyik dolog hogy oldalirányban hogy viselkednek és hogy néznek ki (sztem mindkét téren jobban ha van egy pici hús az oldalán), de a rugózatlan tömegben is odabasz a 8,5" széles alufelni, főleg, hogy gondolom nem egy felsőpolcos, hanem egy olcsóbb felniről van szó. (Komfort, rossz úton tapadás/talajfogás, futómű alkatrész élettartam szempontjából kerekenként 1-2kg és/vagy +1" szélesség már elég nagy difi.)
    Látok robbantott gumis autókat is, vezettem is, de elég sunyi lesz úgy az autó, sztem csak hátránya van azon túl hogy valakiknek úgy tetszik. De mindenki azt vesz amit akar. :R

    Lootolok: Gyanítom esmmi értelme hogy átlinkelem, de hátha. És ebből mi jön le a Nexenről?
    Nexent azért szeretjük, mert kisautókra (főként) jó áron egy élhető gumi jó áron. Pont. Én pl télinek használtam (175/65R14ben), és arra pont jó volt.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák