Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz GumisPeter #3510 üzenetére

    HI!

    mivel gummedlit keresk a versora ezert vegighivtame egy rakas gumist probakepen az elmult hetekben/boven 10 felett, 2 utan mar direkt csinaltam, hogy legyen ez a jo ki formedveny:- )))/:

    primacy hp: nagyon jo gumi, komfortos, es meg nemis kopik /de me nem premiumcontact2 mert az meg lagyabb oldalu min. 2 gumis, mod: fojt lasd letebb/ szegedi kollega eppen erre csereli a nct5-ot

    p7 cint: nagyon jo gumi de nem annyora komfortos mit amijet en leresek ez kb feletol masik fele szerint pont ezt keresem

    gy optigrip huuuu az nagyon baba gumi, de meg sportosabb mint a p7cint /ez kb mindekitol egyfroma olt/, mikro szobahoztam a venturat, tobbnire jott a nyugtatas, hogy azert nem annyira kemeny az oldalfal:- ) dekopos gumi figyeljek

    conti premiumcontac2 kb 1/3 szerint puhabb mint a primacy, maradek szerintkb egyforma, 1-2 volt aki kemeneybbnek monda

    dunlop gyorsvalasz: tobben ajanlottak, mire kozoltem, hogy a civic-en az van es az sok minden, de messze a komfort

    hidko er300: nagyon jo gummedli az is, de talan kicsit az is sportosabb mint amit keresk tobbnyire ez volt

    kleber hp3 na itt volt szoras: jo az a gumi; szarazon nyulos, vizen jo; szarazon jo, viz nem az igazi; hagyuk mar a francba nem a fentiekkel van egy szinten kb ez volt a megoszlas:- )

    pirelli p6cint na erre leso keorben mindeki felkapta a fejet, hogy az baba, de volt aki fejbol tudta, hogy mar nem gyarcsak a meretemben, volt aki kis gepezes utan.

    na kb ez volt a termes:- )

    udv

    neduddki

    p.s. szoval akinek akad primacy hp 205/55r16 lehtoleg h es max 2009masodik felev jo arban akkor megvettem:- )))

    mod: egy ket enter meg egyertelmubbe javitotam a michelin vs. contit

    [ Szerkesztve ]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák