Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #77081088

    törölt tag

    válasz tailor74 #19900 üzenetére

    +1 :)

    " a drivereik ,meg kiegészítő szolgáltatásaik jók ,és felhasználó pártiak lennének"

    Na de akkor nem lenne akkora nyereség évente,félévente!

  • kasa85

    őstag

    válasz tailor74 #19900 üzenetére

    Én is bele fáradtam már szóval aki elfogadja amit fentebb írtam annak köszönöm aki meg nem az meg ne törődjön azzal amit írtam.
    Most írtam segítség képen a Magyarítok.hu ra segítettem egy srácnak,hogy miért megy újra a gépe,és le írtam nézze meg a procit,hogy nem melegszik e túl meg ilyenek.
    Erre jön egy mühahahah nevű kopasz suttyó,és azt írja mivel le írtam egyes Core i procik esetében 72C fok felett tartósan nem ajánlott használni oda biggyeszt nekem egy 100 fokos teherbírású procit,és beszól hogy ökörségeket beszéllek meg ilyenek.
    Pedig a jóképességű azt sem tudja a srácnak akinek újra indult milyen procija van mekkora a biztonságos hő igénye a gépének.
    Kapott egy kis fél A4 oldalast kasa85 módra,és várom a további csípkelődéseit.
    Undorító,hogy az ember segíteni akar le írja a véleményét,és erre jön egy pisis tisztelet a kivételnek óvodás trottyosgatyás hülye gyerek,és neki áll óltogatni.
    Tényleg manapság meg kérdezem magamba érdemes ezeknek segíteni,de mindig jó szívű vagyok,és ez a vesztem segítek erre meg jönnek csípkelődni.
    Esküszöm az összes ilyet kenyérsütő lapáttal úgy hátba b@sznám,hogy a foga kihullana,és lejátszanám neki utána hány fogad van betmen :D
    Teljes mértékben egyet értek veled ezek a foglalat váltások is teljesen ki készítenek.
    Már ki sem adtak egy lapot már jön a következő LGA foglaltú lap,és hozzá a proci,hogy majd arra fejlesztenek.
    Elmennek a jó büdös picsáb@.
    Majd jön az Xbox One meghekkelik mint az Xbox 360 esetében az RGH,hogy menjen vinyórol,és majd tesztelem azon a játékokat a PC ipar meg be kaph@tja a csülkömet már egy házat bele áldoztam,és még mindig megy a pofátlan Marketing pénz lehúzás,és még sorolhatnám még.
    Vagy ha PS4 et hekkelik meg inkább azt azon még ütősebb exlusíve címet szoktak kiadni a sony által.
    Na ennyit a sok offról részemről vége aki akarja hajtsa a prociját 100 fokon lesz@rom h@ljon mindenki éhen ha hülje nem érdekel én törődök a saját dolgommal lesz@rom kinek mi a baja ezek után most már betelt a pohár.
    Nem ti húztatok fel hanem az a mühahaha nevű 3hsz hozzá szóló hülye gyerek. :o

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák