Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz norb55 #12111 üzenetére

    Figyi ha nagyon akarnám én is rendelhetném a Titan-t kettőt is egyszerre. A 680-akat el sem kéne adnom.
    De mivel a tesztek azt mutatják, hogy ez a VGA **NEM** ér 300k-t ezért nem veszek belőle egyet sem.
    Mostanában nem jön olyan játék a Metro: Last Light-en kívül ami megfektetné a két 680-at szal nincsen értelme váltani 780-ig semmire.
    Ha egyenes arányosan nőne a teljesítményével az ára akkor az már más tészta lenne.
    680 SLI-t 200k-ból ki lehet hozni ha jó vagy és tudod hol kell venni, de még azt sem kell mert a 670-eket is fel lehet húzni 680 fölé is akár... Mind1 számoljunk 200-al.
    Lazán a Titan felett vagyok és megmaradt 100k-m egyébre mondjuk egy jobb alaplapra vagy CPU-ra, vagy esetleg félrerakom a későbbi fejlesztésekre.
    Azért mert 6GB VRAM van rajta... minek annyi? Nagy felbontáson a Titan is megpusztul már egy-két játékban szal közel nem használnád ki főleg, hogy a nagy átlag még mindig 1080p-ben vagy alatta tolja.

    Tehát aki akarja az nyugodtan vegye csak meg mi majd összerakjuk a 780 SLI-t 300-ért aztán lehet majdnem rádupláz a Titan-ra...
    NV reklám fogás, hogy a te gépedbe is kerülhessen egy a híres TESLA VGA-ból.

    Kíváncsi leszek ki lesz az első aki majd használt Titan-t árul itt PH-n és, hogy mennyiért. :U

    Amivel még nem értek egyet az a GPU Boost 2. Télen jobban megy majd a game mint nyáron. Ez egy vicc szerintem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák