Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz ucli #62313 üzenetére

    Ha engem kérdezel, szarok én az egészbe.
    Nekem ez olyan, hogy melyik kakas kotorjon a szemétdombon.
    Akik akarnak úgyis tudnak együtt játszani, mindenféle szir-szar nélkül.
    Különösebb összetartás nem kell, csak ha jön egy idegen a sessionbe, akkor azt mihamarabb kirakni.
    Szűrni úgyse lehet, hogy kit dobjon be, mert nem ismeretes a rendszer.
    Bedobhat, IP alapján, játékteljesítmény alapján, crew tagság alapján, vagy tudja a fene, kiismerhetetlen ez a szar rendszer, nem véletlenül lett egy halom ember bannolva a semmi miatt.

    Ha rajtam múlt volna, szép csendben csináltam volna egy másik bandát, látható barátlistával, 20-30 ember.
    A többi meg oldja meg ahogy akarja.
    Én összeszedtem pár milliót teljesen egyedül, mert nem tudok veletek játszani, akkor másnak is sikerül.

    Sőt, mondtam cimborámnak is aki xboxon játszik, hogy hagyja a francba a heisteket, meg minden mást, lopjon autót. 2 hét alatt összeszedett egyedül annyi pénzt, mint a 2 év alatt nem. Egyedül.

    Szóval nekem az összes, nem tudom mit kell csinálni, nem tudom egyedül csinálni, csak nyafi...

    Szép hétvégét ;]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák