Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz gyimger #39340 üzenetére

    Ne add fel.
    A ph-sok mind jól játszanak ...szerintem én se vagyok vészes... soha ne mvolt még olyan hogy ey csapat ne csinálja meg elsőre végi a heistet.. max apróbb hibák..
    Tényleg analfának kell lennie valakinek ha ne mtud logikusan menni és ha kell lőni vagy vezetni... stb
    Vannak neccesek én pl nem birok vadászgéppel repülni..
    Vagyis tudok de pl lövöldözni megmanőverezni vele nem...
    ennyi.. azon kívűl alap tudás elég kb az összes Heisthez.

    Puma K :
    Ne is mond!!!
    Én megvettem megjelenéskor... kitoltam a single kb 2 hónap alatt szép nyugisan.
    Aztán így na jó jöjjön az online IV-be nem játszottam vele. de elsőre nekem is olyan bődületesen SOK volt hogy csak hápogtam a monitor előtt hogy mivaan mithol hogy merremikormiért?
    Aztán kb lvl10-es szinten lehettem, abbamaradt a játék.
    Kk 2 hónapja megint felléptem na nézzük meg az Online-t kicsit érteni kell angolul meg nem kell gyökérnek lenni és megy. vannak csúcsok mikor kell a több tudás de ritka..
    Aztán most hogy tolom 2 hónapja online igy csináljuk a Hesiteket... és akkor így setupok stb... jéé ez ismerős, jé ezt is csináltam. jé ez is rémlik.. és igy azt se tudtam hogy miről szól a PS amikor meg most végig csináltam leesett hogy lvl 10esen anno ilyen setupokat csináltam sorra... és akkor is úgy megyegettek elég jól :D csak akkor azt se tudtam miket csinálok csak játszottam... versenyeket kerültem és ezek jöttek :D

    Plata :

    Hát nekem adta egy két játék... de ez a CS ez soha nem fogott meg... annyira gyökér a grafikája is stb.. nem veszibe a gyomrom..
    Régen nagyon sokat UT-ztam, meg COD 2 Multi.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák