Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dark Wander

    tag

    válasz MaxxDamage #36311 üzenetére

    Szerintem ki hagytál 1 lépést. Nekem lemezes gta 4 és EFLC és 1játékos kampány az megy.
    1. Elsőként fel kell tenni a játékot.
    2. Aktiválni kell, ezt lehet online vagy manuálisan. Nos nekem manuálisan kellett aktiválni. Ilyen esetben lesz 1 kód amit meg kell jegyezni, (ír be txt-be majd mert a kód vissza igényléshez kell) majd ott írja hogy meg kell nyitni az oldalt. Be jön Rockstar hivatalos oldala és ki kell választani hogy a gta 4 vagy a EFLC akarod aktiválni/deaktiválni. Ott végig olvasva meg kell adni azt a kódot amit az aktivációs ablakban írtak ki+ cd kulcsot. Majd generálnak 3. kódot amit az aktivátorba kell beírni.
    3. HA CSAK MANUÁLISAN SIKERÜLT AKTIVÁLNI GAME-T AKKOR kell ez a lépés is: Még ne zárt be az oldalt mert le kell tölteni GTAIVPC_OfflineInstaller.zip zip filet kell letölteni majd az exe-t elindítani.
    4. Mehet a patch-lés. Én 1.7 nyomtam ki. 1.8 azé nem jó mert Social club jön be előbb és ott nincs olyan gomb hogy offline, online meg nem enged be.
    5. Magyarosítást tedd fel ha kell.
    6. (Ha van windows live game profilod, (pl xbox-os is jó) akkor oda be kell lépni, ha nincs akkor létre kell hozni.)

    Amúgy olvastam hogy nem csak engem nem enged multizni a social club hanem mást is, sokan panaszkodnak fórumokon is.

Új hozzászólás Aktív témák