Hirdetés

Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz kovsol #114 üzenetére

    ;)

    Jelenleg egy ZTE Blade-del küszködöm (eszméletlen milyen hibákat tud produkálni, azon mofrondíroztam tegnap a metrón, hogy vajon ketté bírnám-e törni), és szörnyen elegem van. Megfogadtam, hogy olyan telót veszek ezután, amivel nem kell majd ennyit szarakodnom : D

    Ezzel számomra az összes Androidos telefon a Nexusok kivételével kiesett (imádom a smooth-ságot. A laptopomba is az első dolog az SSD :) ). Viszont sajnos végtelen mély pénztárcám sincs, így az iPhone is (meg a csúcs Androidok mégegyszer : D)

    Maradt a WP, ami az én felhasználásom szempontjából az 520 kivételével el van árazva (a jó kamera érdekel, de ha ha minden mást tud egy 30ezres készülék, akkor nem adok ki plusz százezret csak azért). Illetve a Nexusok, amik sajnos kamera területén eddig nem voltak túl jók, de ár/értékben kiválóak! És nagyon jól néznek ki : D

    Így maradt egy alsó-alsóközép kategóriás telefon (aminél a frissítéssel gondok lehetnek, és 1-2 év múlva ugyanúgy problémás lehet, mint a Bladem, de maga a WP mint remélhetőleg később se lesz olyan falánk, mint a Droid) meg két ~csúcshardverrel szerelt Androidos telefon :U

    Egyébként használt iPhone 4-re is gondoltam : D (de hamar letettem róla)

    Story of my life ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák