Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Goose-T #43474 üzenetére

    Erre most itt a NAMM csodás új felhozatallal mindenféle gyártótól, érdekesebbnél érdekesebb, motyóval. Ez nem feltétlen fog segíteni azokon akik eladni akarnak.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • SRC

    junior tag

    válasz Goose-T #43474 üzenetére

    Kopasz azt mondja semmi nincs még. Persze blöffölhet is, de ha kevesebb autót adna el és letagadná azzal mire menne? Azért ő 2 milla feletti holmikat árul. Oké, hogy alkudhatnak nála is, de ha most azt mondaná, hogy 10-20%-al kevesebbet ad el darabra attól még senki nem menne oda azzal, hogy másfelet ad a 2 millás autóért.

    Egyébként valami borzalmas trágya, de tényleg ilyen 400 fontos meg 999 EUR-os körberohadt sz@rokért kérnek nálunk már 1 millát, szóval egy-két ilyen kavicsos gennyzsák felőlem nyugodtan meg is dögölhetne, már üzletileg értem. Nem bánnám, ha a helyükre kerülnének az árak nálunk is. Szerintem röhej, hogy már lassan a 90-es évek elején gyártott Hondákat is 700-800-ért teszik ki … Az már nem 20 az már 30 éves lassan, hát értem én, hogy jó autó (volt 30 éve) de már akkor 300-400 ezerről tekerték vissza, amikor 10 évesen behozták a kétezres évek elején és azóta azaz 20 éve ütik a futóművét a magyar utakon és törik meg minden oldalról ki tudja hányszor, hát mi az már?
    Egy vödör gitt és mindegyiken ott a kályhacső…
    És akkor ennek az árát kapja meg mindösszesen fél év alatt több mint egymillió magyar ember, aki a szakmunkás bérminimumot keresi a munkahelyén. Ha csak otthon ül, hogy félre tudja tenni a bére egyötödét, akkor 2,5évet ül otthon magánzárkában, hogy meg tudjon venni egy ilyen romot?
    És akkor párszáz kilóméterre meg zsírkrétával írják rá ezeknek a szélvédőjére, hogy 999EUR és nem elég hogy fújják itthon a buborékot még elveszik a szegényektől a máshoz fordulás lehetőségét is azzal, hogy a magánhirdetőket is hívogatják… Vedd meg az egyiknél 800-ért, másnap menj el vele a másikhoz és kérdezd meg mennyiért számolná be. Feléért se. Nagy g.cik ezek azért… na. De nem ezek szívnak. A szállodai takarítónő szív, szerencsétlen.

Új hozzászólás Aktív témák