Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bigrob #34489 üzenetére

    és re a többieknek is Plazmacucci, Libria, adam014

    Igen, nehéz ügy. Szeretném ha lenne egy kis ereje annak amit játszok, perpil egy fostaliga Behringer MS20-on van a rendszer. Kb semmi hangja, marháskodásra jó, de nemrég megint játszottam azon a trágya Frontman-en és olyan jó érzés volt hogy leszakítja a fejem, pedig amint írtam eléggé doboz hangja van.
    Van egy zoom usb.s interface-em. Van egy Zoom G3-am amit perpill kikötöttem a rendszerből, ugyanis az effektelést jobban meg tudom oldani Amplitube-al. Általában van rajta digi reverb, valami jazz-es vagy blues-os clean beállítással, néha ráteszek egy kis gaint de ennyi. A spring reverbet nem szeretem digi párti vagyok. MP3/Youtube és egyéb dolgokkal párhuzamosan sokat játszom, adott videó anyagára gyakorlok és egyebek.

    Szóval több lehetőségem van
    1. normális stúdió hangszórók, de nem tudom ez mennyire hozná egy jó kombó erejét
    -van minden mint most is, kérdés a hangerő és a dinamika

    2. egy jó kombó A-B választó kapcsolóval és a zoom-al, de ebben az esetben igazából nincs kimenetem hangkártyára. Vagy lecserélem a Zoom G3-at valami olyanra aminek van monitor kimenete vagy ilyesmi
    -vagy macera mert át kell dugni a kábelt ha felvenni akarok
    -vagy extra kőcségekbe verődés, hogy olyan effekt pedált veszek amin van monitor a hangkariba, ekkor a felvételt külön kell effektelni amplitubon vagy ilyesmin mint most is, ez nem gáz mert megvan a beállítás ami eddig bejött

    3. a hangkariból viszem ki a hangszóróba a jelet a zoom-on keresztül a kombóba
    -ekkor nem szólhat semmi a pc-n mert az megy a kombóra vagy visszalépek az alaplapi hangra ami zajos és trágya hangot ad

    4. foggalmam sincs mit lehetne még tenni

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák