Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ЯΞD #2509 üzenetére

    Hali!

    Először is nem használok Ghost-ot, ezért nem biztos, hogy nagy segítség lesz a válaszom.

    1. Ha létezik a 100 megás partíció, akkor azt is (egyben a C-vel) kellett elmentened
    (Nem tudom, hogy hányas verziójú Ghost-or használtál és hogy az meg tudja/tudta-e ezt csinálni)

    2. Ha hagyományos mentést csináltál, akkor csak körülbelül lehet megadni a partíció méretét a leendő új HDD-n, de ez nem gond.
    (Az hogy 80G vagy 80,1G vagy 82G az ilyenkor nem érdekes)
    Akkor lehet "bytra pontosan" egy mentésből új HDD visszaállítani(újrakreálásról van ilyenkor amúgy szó), ha ún sector by sector módszerrel készült az eredeti partíció(k)ról a másolat.
    Ilyenkor tényleg akkora lesz az új HDD-n is, mert ebben az esetben minden szektor mentésre került, függetlenül attól, hogy üres volt avagy valamilyen fájlhoz tartozó adatot tartalmazott.

    3. Legjobb lenne(igaz lehet már későn mondom), klónozni a HDD-t vagy legalábbis a partíciókat. Az új Ghost-ok biztosan tudják, de mint írtam az elején, nem használom, ezért hogy pontosan hogyan kell, azt nem nem tudom neked leírni, de pl Paragonnal (ez is fizetős változat tudja) ilyen egyszerű: [link]

    Nem tudom ezzel mennyit segítettem, remélem van benne használható infó a számodra.

    Fire.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák