Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirjak

    aktív tag

    válasz Mikulásbá #19904 üzenetére

    Ha azt mondja az asszony hogy vehetek "jobbat" többért akkor várok még picit. Az egy más tészta hogy érdemes-e vagy megéri-e. Valaki/k egyébként is kivárásra biztattak . Addig meg nyúzom az asztalit.
    Ez csak ilyen vágy nekem, persze azért majd nyüstölöm is olykor ha eljutok odáig hogy megveszem végre.

    Van akinek az a heppje hogy sokat megvesz és egy se jó neki, visszaküldi. Nekem meg az lesz hogy elindulok megvenni de az asszony majd mindig felhív. :DDD

    Az én feleségem egybként nagyon jól ráérez a dolgokra és sok klassz ötlet született már abból amiket ő talált ki. Ilyen pl. a "pipakupon" . (most ezt nem fejteném ki)

    De hogy ne legyek innen kitiltva a szakmai jellegtelenség miatt még hozzátenném hogy nagyon ötletesen van a hűtése elhelyezve, halkan szív és nagyobb igénybevételnél sem trottyolja össze magát. Órákon keresztül sem veszít a cuflából ha turbózik, viszont elég gyakran kell pasztázni. :C

    Találtam egy oldalt amit még nem láttam: íme , elég érdekes a lista szerintem .

    Ui.: nem vagyok papucs

    [ Szerkesztve ]

    A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Új hozzászólás Aktív témák