Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    Na beraktam a ramokat. Felemás siker, mert a kicsi kínai vagy nem mondott igazat, vagy egyszerűen a gépem nem akarja, tudja kezelni 1866Mhz-en a ramokat. Milyen szerencse hogy van nyitott bioszom és tudtam játszani vele. Ezért jó a nyitott bios!!!
    Alapon 1333Mhz-n hozta a CL9-et. Arra lett beállítva :(( (nem is bírja az 1866-ot, a bios nem fogadja el). De én a biosz menüben be tudtam lőni 1600-on CL9-re. :) Végül is nyertem vele valamit időzítésileg, jobb helyzetben vagyok, jobb minőségű ram, húzhatóbb(még szép hisz 1,5V alakíthatóbb), de kicsit beszopattak. Sebaj ezt majd lebeszélem az eladóval. Vissza biztos nem postázom! :) Előrébb vagyok, nem került sokba szerintem, és van 4db eladó modulom.....persze lehet megtartom, majd beleteszem valamibe.

    előtte....

    most...

    előtte...

    most...


    előtte...

    most...

    Esetleg ha van ötlet hogyan próbálhatnék ezen az időzítésen még alakítani valamelyik számmal XTU-n belül az jöhet. :R

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák