Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz gyépés #53255 üzenetére

    Talán önző vagyok/lennék és nem minden csip-csup hibáért fordulnék a gyártóhoz szükség esetén. Előbb megnézetném valakivel és attól tenném függővé hogyan tovább. Persze ha ezt sokan tennék a gyártó nem kapna elég visszajelzést a termékével kapcsolatban és esetleg nem lenne jó ez hosszú távon ránk nézve, de én már most azt gondolom olcsó húsnak híg a leve....tudják azt nagyon jól milyen szarokat is forgalmaznak, úgy is megveszik az olcsót, mert arra telik, majd ha megunja az user a sok vesződést jöhet a drágább változat ugyancsak kitudja milyen élettartammal tervezve. Használni akarom a lapost minél többet, baj van? Inkább a személyes laptopszerelőm(és még a gariztatásban is segíthet)....sok baj van? Persze mert sz@rt vettem, vagy éppen nem rendeltetésszerűen használtam.
    De értem mit mondasz, ha lehet idegen ember kezébe nem akarom adni a lapost.:R

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák