Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Muerte #28391 üzenetére

    Azért tegyük hozzá bár praktikus a ventik helyeztetése, azért az alsó csatolás elég sokat levesz a légáramból. Ha odahelyezem a kezem fölé hát nyomhatná jobban is az a U3. A másik észrevételem pedig a belső keringés kiegészítése képpen válhatna hatékonnyá, vagyis nemtom mennyire figyelnek-e oda a gyártók erre az opcióra, mikor a hátlapon kivágásokat hagynak. Ezalatt azt érteném, hogy ott a levegő ki és az esetleges erőszakosabb levegő beáramlás egy hűtő révén nem oltaná-e ki egymást, számítanak-e a lapos tuning hűtésével.
    Mert mi lenne ha nem azokon a nyílásokon juttatnánk be + hűsítést ezzel fokozván az egészségesebb légáramlást? :U :D

    Jó mondjuk nálam a belső keringés kiiktatva, pótoltam mással, de mostanság szoktam erre is gondolni, hisz a régi gamer laptopoknál hol a bios még fullextrás volt, még temérdek állítási lehetőség állt rendelkezésre a hűtés befolyásolására szoftveresen. (Ezt nem olvastam személyes tapasztalat.) :K

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák