Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz parandroid #82422 üzenetére

    A fat-shaming sem oké, pont azért mert semmi közöm hozzá.Bunkó dolog pl. egy kollégát, kolléganőt, ismerőst, barátot, rokont kövérnek nevezni, kivéve ha olyan a viszony, hogy az ilyesmivel oda-vissza szivatjuk egymást.

    Ellenben teljesen más amikor valaki kimondottan hirdeti az egészségtelen életmódot pl. politikusként, celebként, meg azt gondolom akkor is jogom van véleményt mondani, ha az illető csak simán hétköznapi emberként kérkedik azzal, hogy milyen jó kövérnek lenni, vagy mondjuk slim-shamingezik (Magyarországon gyakoribb), esetleg előadja hogy a rendes kaja az az, amit ő eszik, miközben nagyon kövér.

    Szerintem is tök más helyzet nem csak Eddie, hanem Erik az angolna, legalábbis amennyit hallottam róla az alapján. A világversenyeken teljesen normális rendszer ha a résztvevő országok szabad kvótákat kapnak, mert enélkül lennének sportágak ahol kizárólag egy-két nagyon erős ország indítana versenyzőket. Ha egy országnak nincsen az adott sportágban sportélete, és mégis elküldenek valakit aki közülük mégiscsak a legjobb, vagy az állam nem támogat senkit, de valaki jelentkezik, hogy önköltségre menne, akkor az szerintem teljesen oké. Nagyon más az, amikor ilyen módon csókost neveznek, feltehetőleg eleve állami költségre.

Új hozzászólás Aktív témák