Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bandus #70807 üzenetére

    Szoc. média (beleértve ezt a fórumot is) legnagyobb bűne, hogy belekényszerít egy olyan rutinba, ami nem neked való. El kell tudni fogadni, hogy óriási fiziológiai különbségek vannak ember és ember között. És akkor a háttérről nem is beszéltünk. Nem tudod, hogy ki az, aki ovis kora óta sportol, rendszeresen, versenyszerűen, edzővel készülve, vagy csak egyszerűen úgy van összerakva a genetikája, hogy bármit kibír, csak hallod a féligazságokból felépült sztorikat, és építed magadban a bűntudatot, hogy más minden nap lefut egy maratont, te meg kiköpöd a tüdődet 10k-n. Been there, done that, 2 év volt, mire fájdalom nélkül lábra tudtam állni. Ez nem egy van damme film, hogy ha eleget vered azt a fatörzset, akkor húdekemény leszel, a valóságban 10 perc alatt szétvered az ízületeidet, és életed hátralévő részében a jankóra nem tudsz vele rámarkolni többet.

    Abba gondolj bele, hogy minden sikeres élsportolóra 10.000, évekig keményen dolgozó wannabe bajnok jut, akik megnyomorították magukat, és mégsem lettek soha sikeresek, cserébe szteroidinjekciók nélkül járni sem tudnak. Csak ebből a 10.000 sztoriból nem lesz népszerű insta profil.

    A rögvalósághoz talán pont ez a topik jár a legközelebb, látod, itt mindenki nyomorék. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz bandus #70807 üzenetére

    O,hat nem vagyok en olyan rinyalos fajta :N sot 2015 utan,amikor a test ugy dontott atvalt kozepkorra mar szinte minden nap ugy kelek,hogy itt-ott nyikorog ez-az :DDD :K
    Viszont azt is kitapasztaltam mar,hogy mikor van olyan "nyikorgas" amelyikkel jobb,ha nem kezd el edzeni az ember,hanem kivesz egy full OFF napot,esetleg laza keresztedzest valaszt.
    Amikor pedig tobb full OFF nap kell,na akkor tudhatod,hogy elertem azt az allapotot,amit csak ugy neveznek:
    "Shit hits the fan" :P

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák