Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Aristeus #8941 üzenetére

    nekem Inov8 x233 van,az en meretemben 212gram 4mm sarokemeles,ugy tanacsoltak a multinavigatorban,hogy ne legyen elol benne hely,ergo passzent (kesobb picit nyult azert)
    eddig 20km volt a leghosszabb tav amire elvittem,kemeny cipo ez hosszura,inkabb porgos palyacipo/tempocipo (es akkor ez meg csak nem is a 195 vagy 155-os modell ;] )
    eddig jol birja,ebben van anyag azert a 255ben meg meg tobb,velem 1000km-t tuti ki fog birni es kemeny palyamunkarol van szo (az szaggatja a kislabujjnal rendesen a kanyar miatt)

    az is biztos h 25ert ha lesz megint fogok venni :K (sot ez nekem meger 32-ot is)

    ugy kepzeld el mint egy 5/10K-s versenycipot,megfeleloen szuk,saroknal nagyon...minimalis anyag mindenhol,kemeny kozephid (es nagyon lent is van) porgos rugalmas elso resz,szinte mint a rugo elcsattansz a foldtol

    hasonlo cipok: Saucony Fastwitch (szinten ilyen kozephid es kemenyseg) de annak magasabb a sarka picit erzetre,valamint van befele doles ellen egy csepp vedelem...ASICS DS Racer is hasonlo

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák