Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz LanyUs #84625 üzenetére

    Szuper, alakulsz, bele kell tenni a munkát, a nehezítő körülmények meg bosszantóak lehetnek (betegségek), de túl kell lépni rajtuk. Bocsi nem emlékszem, lesz most valami verseny amire készülsz?

    Érdekes lesz a Piros85 vagyis inkább kíváncsian várom (még 4 hét). Egyetlen hosszú futásom lesz előtte, jövő héten egy 4 órás edzés. Július óta nem futottam 2 óra felett hosszút, sőt 7 óra feletti hetem sem volt. Előző edzőm ilyenkor már nyomatta a 7,5-8 (8,5) órás heteket, a jelenlegi meg a heti 3 gyorsítót írt elő, kevesebb km-mel/idővel. Most azt csináltatja velem, hogy betesz 3x4x 4 p fm pulzust (síkon nekem ez most 4:20-4:15), majd a futás végére (jellemzően egy óra felett) 2x5 p maratoni pulzust (4:50). Fáradtabb lábra ezek számomra fincsik voltak, főleg így a 4. hét végére. Na szóval érdekes lesz számomra mit lehet ebből kihozni. Egyik edzés után sincs amúgy mosottszar érzésem, a számok alapján mégis fejlődöm. Most még rámegyek a szintre ebben az utolsó 4 hétben (a mai 13-14 km-ben lesz 500-600, amiből az első 5-6km-ben van a lényeg :)). Ez a hét amúgy pihi hét. Jövő hét hosszú 4 óra, aztán pici regenerálódó hét talán, s megint egy minőségi, s utána már jön a könnyítő. P85-ön 12 órát szeretnék, bár ez így nincs az agyamba vésve, első teljesítés lesz, ismeretlen pályán, mert még bejárni sem fogom tudni teljesen.

Új hozzászólás Aktív témák